Září 2009

7//Rýže

29. září 2009 v 18:11

Rýže je má nejoblíbenější příloha, mohu ji snad ke všemu a jakkoliv dokořeněnou. Nejraději mám zeleninové rizoto, jím ho několikrát měsíčně a ani mi to nevadí, tak když už jsem ten vegetarián, že :D...také mám ráda sojový katův šleh s rýží, protože ta pak pěkně pálí a když už nějaké koření, tak nejraději kari...s rýží :D

Co vy? Máte rádi rýží? K čemu a nebo na jaký způsob nejradějí? Nebo ji nemáte z nějakého důvodu rádí? Zajímá mě váš názor :)

...tancovat mě nedonutíte...

27. září 2009 v 11:15
Ahojky!
Dlouho jsem se neozvala prostřednictvím svého vykecávání, ale je to asi tím, že není tolik věcí co bych naspala a ani moc času.
Ve škole to jde jakž takž dobře, sem tam se něco píše, spíš příští týden se to všechno navalilo. Všude to mám se známkama zatím OK až na Fyziku, tam jsem si to celkem pokazila čtyřkou z prvního testu a tak se musím nechat vyzkoušet...Hrůza, z jedničkou z fyziky a teď najednou za čtyři :(...Minulý víkend jsem byla celý den v Tišnově abych zabila den a v neděli jsem zase poslouchala novou desku VF Klenot ♥...Tento pátek jsme ve škole měli den jazyků a tak jsme se neučili a měli jsme jen 4 hodiny, kdy k nám po 20minutách chodili jiní učitelé a říkali nám něco o zemi, kterou nám vybrali. Měli jsme Portugalsko. Teď na to musíme zpracovat projekty aby se poznalo jak vnímáme a zapisujeme, příprava na střední :D...Taky jsem se byla fotit na občanku a myslím, že mnohem hezčí fotka než mám na pasu. No uvídíme až si pro ni půjdu.
V tělocviku trénujeme na ples a já netancuju a všichni mě pořád přemlouvají abych taky tancovala, dokonce i učitelka, ale já stoprocentě tancovat nechci...Prostě na to nejsem, není to nic pro mě a navíc bych to tam ještě zvorala...a ten kluk který na mě zbyl?...ne radši ne...prostě mě nijak nepřesvědčí...
Včera jsem celé dopoledne strávila vybíráním dárků pro T. k jejím dnešním 15-tinám a nakonec jsem ji koupila lepky s jejím jménem a úžasný šampon, ale že mi to dalo času a rozmýšlení...Taky jsem konečně utratila ten svůj kupon, který jsem dostala k Vánocům :D a koupila jsem si v C&A(jediný normální obchod,kde ten kupon platí) úžasnou tašku-tenisku a černobilý šátek...ale taky mi to dalo spoustu času, protože v C&A se děsně blbě nakupuje, jsem na trošku jiný obchody!
Dnes se budu jen tak nudit a zítra mě čeká cesta domů od táty, poprvé vlakem...no a oslava T. narozenin.

Jak vy? :D
Já se zase loučím a těším se na vaše komentáře :D

Film//Vévodkyně

22. září 2009 v 19:10

"Když přijde, upírají se na ni všechny pohledy. Když nepřijde, je předmětem konverzace."

POZNEJ SKUPINU-Crucified Barbara

16. září 2009 v 18:02
První skupinu kterou vám představím je dívčí skupina ze Švédská,holky tvrďačky :)
Text jsem pobrala v angličtině z oficiálních stránek a bylo to pracné,tak snad oceníte!

POZNEJ SKUPINU-Úvod

10. září 2009 v 16:23
Určitě už si alespoň někteří všimli,že jsem se na blogu zmínila o svém projektu Poznej skupinu,který sem chtěla na blogu zavést a naplánovala jsem to na září.
O CO JDE?
Jde o to,že jsem přes prázdniny i před nimi poznala spoustu nových kapel,které nejsou až tak moc známé mladší veřejnosti a tak jsem se rozhodla je pdopořit články na svém blogu a napsala jsem několik vlastních článků o nich a přidala nějaké fotografie,většinou jde o skupiny z ciziny a tak jsem musela překládat a překládat,takže snad se to bude alespoň někomu líbít.První díl bych chtěla zveřejnit v nejbližších dnech,podle toho jaké budou ohlasy :)
Ale určtiě se máte na co těšit =) !

...proč je jen ten první a poslední týden šk.roku OK?

5. září 2009 v 17:10
Ahojky!
Konečně jsem se dostala do toho abych napsala,takže vám tak nějak shrnu,jak ten první týden ve škole proběhl.
V neděli jsem se bohužel nedokopala k tomu abych jela domů,protože jsem byla po MotoWims celkem nepoužitelná a tak jsem jela až v pondělí.Dojela jsem do Brna a jelo se do Tesca pro sešity a další blbosti do školy xD potom jsme jeli domů a já už jen koukla na Ulici a připravila se na úterý.
V úterý jsem o půl osmé vyrazila do školy a na náměstíčku jsem se potkala s B. a T. a tak jsme šli společně.Třída se nezměnila a tak jsme to hravě našli.Po zvonění jsme čekali na učitelku,přišla asi 20min po zvonění.Nějak nás seznámila s novinkama,máme před školou kameru a posunulo se odpolední vyučování a taky nějaká ta změna učitelů.Po druhé hodině jsme mohli jít domů a ten den jsme ještě s B. zajeli do Tišnova a jinak jsem si obalovala sešity.
Ve středu jsme si četli celý školní řád(po stopadesáte) a skončili jsme po čtvrté hodině.Ten den jsem potom strávila na PC a hledala všechno o pseudodredech.
Ve čtvrtek jsme konečně dostali učebnice a žákovskou a tak jsme je podepisovali atd.
V pátek jsme se už začali učit.V matice jsme napsali celkem dlouhej seznam věcí co nás čeká,v češtině jsme už opakovali a v pondělí bude testík.V NJ jsme se museli naučit jeden text na známky,v Zeměpise jsme si řekli co budeme všechno opakovat celej měsíc a jinak to prokecali a v AJ jsme se seznamovali s novou učitelkou a opakovali pozdravy xD.
Jinak nemám opravdu nic nového.
Sedím s A. která je šíleně ukecaná,takže nevím jak to dopadne,protože já jsem takovej tichej človíček :D
A co váš první týden? :)
Já jdu dolinkovat sešity,takže zatím!

FOTOREPORT-MotoWims 09

1. září 2009 v 18:23
Jaksi jsem vám ani nestihla napsat,že jsem se v pátek a v sobotu zůčastnila motorkářského srazu MotoWims,kde každý rok jsou nějaké ty skupiny a hlavně motorky =).
Mám pro vás tedy report s fotkami,abyste se pokochali.