Říjen 2009

Film//Ženy

28. října 2009 v 22:03

Film s podle mne velice dobrým hereckým obsazením, ve kterém hrají pouze a jen ŽENY je výborný!

...a jsem černovláska..

24. října 2009 v 17:58
Po dlouhé době zdravím.
Vím, neozvala jsem se, ale nějak sjem neměla chuť, čas ani náladu nějakým vysedáváním u psaní, ale je víkend a tak se teď alespoň trošku ozývám.
Minulý týden jsem si byla zařizovat občanku a tak jsem se podívala zase tam k nám do zapadákova :) a teda nic se opět nezměnilo. Když jsem stála před školou a má bývalá třida zrovna končila, tak se kolem mě shlukly všechny holky a hned musely vyzvídat a tak...a že se třeba neozvou přes net, že???
Ve škole to teď jakž takž zvládám, jsem na jedničkách a dvojkách...až na matiku, tam jsem si to jaksi po***la, a to mi dost vadí, protože matika je docela důležitá, na tu školu kam bych chtěla.
Ve čtvrtek jsem si barvila vlásky :) a jsem černovláska :) ještě půjdu příští čtvrtek ke kadeřnici na modrý pramínky...a už budu narozeninová :)...v pátek jsem zase cestovala za tátem a teď budu celý týden u něj. Máme totiž ředitelský volno,svátek a prázdniny!!! No a taky si musím stihnout zajít na oční, takže jsem zvědavá, protože mi doktorka ,,slíbila,, že mi je o čtvrtku zvýší :(
Jinak teda žádné plány na to volno nemám asi budu spíš hodně odpočívat, protože když je škola tak se cítím tak šíleně unavená a vyčerpaná.
Teď půjdu koukat na Super drnu a určitě se zase ozvu, snad dřív s nějakým tématickým článkem ,-)

Poznej SKUPINU-Kataklysm

16. října 2009 v 18:21
Další skupina je kanadská skupina hrající death metal, takže něco trošku tvrdšího pro vaše uši :). Tak se moc nelekněte!

Řetězák 0.9

13. října 2009 v 18:18
Dlouho jsem žadný řetězák nevyplňovala a jak jsem si tak projížděla řetězáky u Peťul tak jsem si řekla, že se do tohoto pustím abych trošku zaplácala čas a vy si trošku početli v mých odpovědích...Určitě to není takový ten stejno-tématný řetězec.
  1. Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem? >> myslím, že ani ne...a vadí mi to, ale až poté co ten čas ztraím si to uvědomím
  2. Věříš tvrzení že "Čas jsou peníze"? >> když by šlo o práci...
  3. Myslíš, že je na světě spravedlnost? >> To ví každý, že není...
  4. Máš nějaké životní sny? >> Mám
  5. Jsi optimista? >> :D Blbá otázka, nejsem
  6. Dokázala bys podvést? >> V čem?
  7. Ukradla jsi někdy něco? >>Myslím, že ne


Kniha//Proměna

11. října 2009 v 10:11
Počet stran: 192
Rok vydání: 2009

Můj výklad:Tajemný příběh Laury, která cítila, že se něco bude dít. A opravdu se dělo, jejího bratra Jacka se dotkl Carmody Tique(nevysvětlitelná osoba) a od té doby z něj vysával jeho mladý život pro sebe. Jediná Laura o tom věděla a samozřejmě ji nikdo nechtěl věřit. Jeden kluk ze školy se ale nazýval čarodejnice a Laura chtěla jeho pomoc. Celá jeho rodina byla čarodejnická a chtěli Lauře pomoci, věděli, že někdy příjde. Pokud chce, ale Laura zachránit svého bratra musí se stát čarodejnicí. Ona je pro bratra schopna všeho a tak tuto velkou cestu pro převtělení podstoupí. Poté zneškodní Carmody Tique a bratra zachrání.
Krásná knížka, dobře se čte a určitě se u ní budete alespoň kapku bát :)

...s přímačkama nebo bez...

6. října 2009 v 19:06

Tak vás zase zdravím!
Měla bych tu pro vás takové shrnutí minulého týdne a něco infa co mě čeká tento xD Abych vás nezapoměla informovat!
V pondělí 28.9 jsem měla být na té Terčině oslavě a taky, že jsem byla :D (vážně smysluplná věta (= ) Přišli jsme k Terce s B. a L. společně a v pokoji bylo snad jen samé jídlo :)...Tak jsme blby u tančící desky, kterou teĎ taky chci :D a hrály karty a taky jedly. I když teda, né že by toho tolik ubylo. Chlebíčků jsme se ani nedotkli, snědli jsme pár arašídů, tyčinek , několik druhů sýra, zákusek a opékané brambory...Snad 3/4 toho zůstalo, takže nás málem nepustili domů. Kdybyste mě potom viděli jak jsem utíkala strachy v té tmě domů :D na naší cestě totiž nejsou žádná světla.
V úterý byla zase škola :( ale tak dalo se to, po škole jsme jeli do Ti. za strejdou, který se vrátil z Egypta( ani mě sebou nevzal xD ) tak jsme prokecali odpoledne.
Ve středu až pátek tipické dny až na další přemlouvání na ples...Ach jo, pořád je to nepustilo, dokonce se přidali i kluci, nevím už co jim mám říct aby mě nechali, tancovat prostě nechci, nejsem na to abych někde poskakovala a vím, že jim to vadí, ale já tak mooc nechci.
V sobotu jsem byla v Ku. nakupovat a v neděli jsem se už jen učila a taky dost četla.
Teď v pondělí jsme v SP hledali info o školách kam chceme jít, takže jsem se toho fakt dost dozvěděla, hlavně teda docela negativa...Dnes jsme měli zase výtvarku, takže ten den utekl rychle, zítra nám naštěstí odpadla jedna hodina, ve čtvrtek jedeme do Br. na pracák(vzdělat se) a v pátek zase do Tř. za tátem. No a pak se vám zase ozvu s novinkama a změnama. Myslím, že teď ke konci už vás stejně celkem nudím, protože tu není nic zajímavého!
Mějte se fajn a učte se xD xD xD

Poznej SKUPINU-Die Happy

3. října 2009 v 18:24
Možná znáte, možná ne, ale rozhodně stojí za představení tato německá skupina v čele s Martou Jandovou, kterou určitě znáte z poroty letošní Superstár. Rozhodně jí, ale víc sedne mikrofon v ruce, než sedět u porotců. Posuďte sami!