Listopad 2009

Tvořím/Avatary

27. listopadu 2009 v 22:55
Mé historicky první tři vytvořené avatary. Jasně klidně se do mne pusťte, já jen měla trošku času a nálady na tvoření a tak jsem tomu nechala volnou ruku a myslím, že v nich něco bude :)...Vánoce, Vánoce přicházejí...

23. listopadu 2009 v 19:00
Ozývám se ozývám xD( jaký lepší úvod, že)

Musím říct, že teď si na nějaké to delší psaní určitě najdu čas, takže budu ráda, když si i nějaké ty články dopředu nachystám. Tento týden máma totiž zkrácený a to hlavně proto, že nám chybí dvě učitelky, které jeli na týdenní výlet s šesťákama.A tak jsme dnes měli místo osmi-šest, zítra a ve čtvrtek máme pouze čtyři, ve středu si navíc už možná jedu pro občanku a v pátek mám omluvenku na Veletr Středních škol. Stejně by už rovnou ten zbytek do školy ani nemusel, protože na Veletr nemůže 4-5 lidí. Ostatné se domluvili na společnou cestu vlakem, takže o zábavu postaráno :D
Jinak se mi celkem daří, zůstávám pořád na 1 a 2, takže jsem ráda, že se držím, ale pořád se bojím, protože všechno je pořád těžší a učitelka z matiky nás předem informovala, že až se vráti, že to bude složitý.
Včera jsme byli v Olympii, pro zabití odpoledne a tak jsem si ji konečně novou celou prošla, ale stejně mně nic moc nezaujalo. Jen několik zimních bund v NY ( ale bohužel bundu mám) a taky perfektní černé tenisky AC/DC a vlastně ještě spousty vánočních dekorací v KIKU, když oni jsou tak kouzelné :)
Nad dárkama teĎ taky hodně přemýšlím a pořád měním co komu dám, protože mi to třeba nepříjde dost vhodné, nebo, že to bude málo. No, uvidíme jak to nakonec dopadne!
Ve středu máma třídní schůzky a tak jsem taky moc zvědavá co mi vycházi, protože u něčeho to jaksi moc nejde určit. A taky u nás budou zůstupci některých škol, možná právě s té moji(nejsem si jistá) a tak tam musím babču poslat dřív :) aby ho mohla vyzpovídat :D
Opravdu už nemám nic na srdci a tak se s vámi rozloučím.
Ciao! Zase někdy

Kniha//Inkoustové srdce

21. listopadu 2009 v 11:31
Počet stran:400
Rok vydání:2005
Můj výklad:
Nádherná knížka, která vás vtáhne do sebe.
Vazač knih Mo(Mortimer) má moc rád knížky a má kouzelnou moc vyčíst bytosti z knížek, bohužel ji nepoužívá, protože vždy, když někoho vyčte z knihy, někdo do knihy jde místo něj. A to se mu jednou podařilo, do knihy se dostala jeho žena a on zůstal sám s dcerou. Níkdy své dceři proto nepředčítal, puze vyprávěl. Jeho dcera Meggie také moc ráda čte. Jednou se u ních objeví Prašprst, který byl vyčten z knihy Inkoustové srdce a teď chce být večten zpátky a zároveň dovest Mortimera za vládcem, kterého také vyčetl a který chce Moovo předčítání využít. Zároveň zjištují, že Megii také umí předčítat jako její otec. Velice napínavé, nakonci závisí pouze na Megii.

POZNEJ SKUPINU-Eluveitie

14. listopadu 2009 v 22:02
Po krátké odmlce jsem tu opět s další skupinou, kterou bych vám chtěla představit a třeba i přidat do vašeho MP3 přehrávače. Pokud si ji třeba jen neposlechnete a hned za chvíli nezapomenete! :)

Tentokrát jde o švýcarskou skupinu, hrajíci folk metal...Opravdu velice zajímavé spojený hudby!

...narozeninová oslava? zásnuby a svatba!...

11. listopadu 2009 v 19:09
Můžu vám říct, že čím jsem starší tím se chovám blaznivěji! O tom, ale až později.
V sobotu jsem měla tu svoji narozeninovu oslavu s L.,T, a B. Začala ve dvě a když holky přišli tak to bylo takové ještě nic moc. Hodinu jsme si povídali o něčem úplně nezáživném a poté jsem je musela dokopat k tomu aby si konečně něco vzali k mlsání. A tak jsme si vzaly dvě misky: s Telkou a arašídama a začaly jsme si je posílat dokola. Vážně komické xD...Zapoměla jsem na dárky, které mi holky daly hned na začátku.
Tak co jsem dostala?
Od T. úžasný modro-černý šátek(budu muset střídat s černobílým) a kalendář s mláďátkama ♥
Od B. deodorant a čokoládu
Od L. hrneček-smajlík, pěnu do koupele, mýdlo a houbičku(v drogérce nemohla odolat :D), čokoládu,vlastnoruční přáníčko a...pozor...prstýnek s mým jménem a prý zásnubní.
No a tak jsme se zasnoubily :D.

Potom co jsme snědli celé dvě misky, jsme hráli jednu hru a prokecali ji. Následoval hobl, že prý mi ho musí dát. A tak T. dělala chvíli kozu. To jsme se dostali k mým 5 letům :D a nakonec kozu dodělala L. a ještě mi chtěli rok přidat xD
B. navrhla, že by nás teda mohla s L. oddat a tak jsme se vzaly xD braly jsme to teda fakt vážně xD úplně jsme zmagořili xD a ještě jsme si změnili na facebooku jména a celkem to prožíváme :D né tak vážně se chováme celkem ujetě, ale tak proč si ten poslední rok na základce neužít xD
Zbytek oslavy jsme prokecaly a snědli ještě směs oříšků ( taký systémem posílání)
Jídla zbylo opravdu hodně, jak jsem čekala, nikdo si nic nechtěl vzít.

Škola začala celkem dobře, až na píšemku z matiky, téměř všichni až na L. za 5, takže nám to radějí ani nenapsala, naštěstí. V pondělí k nám také teta přivezla A. protože je nemocná a tak tu teď s námi celý týden bude. Vážně ,,vypadá" nemocně. Skáče si tady, tancuje na podložce a kdo ví co, ale doktorka jí nechala doma.
Dnes byly ty magické jedničky a taky magický pro mne. Hned z prvních třech předmětů jsem byla zkoušená, naštěstí všechny za 1. Z testu z fyziky a z němčiny taky za 1. Dnešek se vyplatil :)

Asi už vás tu nebudu ničím zatěžovat! Tak se mějte!

Straším tu už 15 let!

6. listopadu 2009 v 18:39


Ano, ano, přesně tak, tento článek je narozeninový. Dnes jsem se totiž před 15 lety ve 4.hodiny ráno narodila.