Leden 2010

Vysvědčení, zima, blbiny, zima...

29. ledna 2010 v 22:21

Opět jsem se po dlouhých i když necelých dvou týdnech dostala na net a zároveň k tátovi.
Za tu dobu se pár věcí stalo. Hlavně teda začla šílená zima a já pořád mrznu. Jak já nesnáším zimu! Sníh za oknem se pozorovat dá, ale když chci jít ven,tak už by se mohl jaksi vypařit ! xD

Myšlenka/Časopisy

25. ledna 2010 v 15:00

Minulý týden jsem šla ráno s kamarádkou do obchodu a co si šla koupit? Top dívku! Kdybyste viděli jak jsem jí to začla vymlouvat, prostě mám svůj názor na časopisy a teď bych se chtěla podělit i s vámi!

Veřejní nepřátelé

20. ledna 2010 v 12:00

Obdivuhodná role Johnnyho Deppa v roli Johna Dillingera, největšího bankovního lupiče v roce 1933.

Internetová abstinence

15. ledna 2010 v 14:42

Jsem tu, jak jsem slíbila!
A přiznám se, vůbec jsem si to, že nejsem na internetu neuvědomovala, ani nebyl čas si na net vzpomenout, ale jak jsem přijela k tátovi tak jsem ten počítač hned zapla xD. Asi tím, že stejně táta není doma a tak nemám s kým probírat novinky a času dosti!

Nemůžu...

5. ledna 2010 v 13:30
Na začátek se chci omluvit za ten vánoční design a za to, že jsem se od Silvestra neozvala! Potom vám chci také oznámit, že se tu neukážu až do příštího pátku, protože rušíme net z jednoho velice osobního důvodu, takže ho nebudu zveřejňovat a každopádně mi budete chybět, budou mi chybět vaše články, vaše komentáře a psaní článků! Už jsem si naplánovala co vám tak napíšu, ale není čas na to je ani přednastavit, takže nic. V pátek jedu k tátovi a tak vám od něj napíšu a udělám si čtecí den a přečtu si vaše články! Asi to bude zase jako to bývalo, že jsem vždycky nějaký ten článek nastavila ne těch cca 12 dní.
No nic, mějte se fajn a počkejte na mne!
S.Teniska