Březen 2010

Mary a Max

16. března 2010 v 12:00

Tento milý film vypráví o přátelství jedné malé Mary s jedním postarším Maxem. Opravdu poutavý a pěkný příběh.

Stolní versus počítačové hry

11. března 2010 v 12:00
Napadlo mě další versus a zrovna si říkám, že je tu jasný vítěz, ale i tak se vás chci zeptat na pár těch otázek na které tentokrát budu odpovídat ihned!

Čínská znamení

6. března 2010 v 12:16

Ve výtvarné výchově jsme měli namalovat naše čínské znamení. Nejprve si říkám,,Jak jako, když ani nevím jak vypadá?" ale učitelka se samozřejmě připravila a udělala nám šablony. Zjistila také kdo co jsme, ale u nás ve třídě se vyskytovali pouzě psy a vepři.
Já jsem pes a nakreslit podle šablony znamení není až tak těžké, spíš pro děti na prvním stupni, ale to mi ve výtvarce děláme běžně :). Teď jsem, ale chtěla napsta o těch znameních, taková menší úvaha nad tím jestli mi to znamení PES vlastně patří a sedí k mým vlastnostem.

Jaký je váš učitel tělocviku?

4. března 2010 v 19:06

Za svůj školní čas jsem poznala celkem tři různé učitele a každý z nich měl jiný přístup k tomuto předmětu. A to mě dohnalo k tomu napsat tento článek.

Imaginarium Dr.Parnassus

2. března 2010 v 13:47
Film Heatha Ledgera a jeho přátel.

Imaginárium jsem chtěla vidět hlavně kvůli poslední roli Heatha Ledgera a po shlédnutí upoutávek jsem si byla jistá, že film bude určitě zajímavý. Do kina jsem, ale nakonec musela jít sama, protože titulkami odradil všechny mé známé.I přesto jsem nebyla zklamaná...