Duben 2010

Stěhování, oslava, přijetí...

30. dubna 2010 v 17:29
Vím, že teď toho tady ode mne moc nebylo, ale to hlavně kvůli tobu, že pořád nemám nějak moc přístup na net a když jsem byla poslední dobou u táty tak jsme stěhovali, takže na to ani nebyl čas.
Ten článek předtím jsem psala ve svém volnu doma na notebooku, když jsem nevěděla co by.
Teď tak trochu osvětlím to co je v nadpisu.
píše

Střední školy aneb zmatky

16. dubna 2010 v 19:58
Omlouvám se za dlouho nečinnost, nemám přístup na net!
píše
Nedávno jsem podávala přihlášky na tři střední školy, počet, který máme určený státem. Odpovědět nám mají v období mezí 24.dubnem až několikátým květnem, ale my máme možnost jim odpovědět do pěti dnů. Další věc co můžeme je podat do jedné střední školy zápisový lístek, že tedy nastoupíme a poté to můžeme jednou změnit.
A proč vám to popisuji? Protože to má v sobě opravdu hodně nedostatků a vůbec to není zvolené v dobrém systému, kdo tohle vymyslel?

Z oslavy na oslavu

3. dubna 2010 v 0:10
píše
Měla bych vás alespoň pozdravit!
Vím, že tu to teď trochu vázlo, ale bylo to hlávně kvůli mému odtržení od netu, takže jsem to tu opravdu strašně dlouho neviděla. Některé články byly nachystané, takže jste to asi ani moc nepostřehli, ale kromě toho, že net teď už mít v přechodném bydlení mít nebudu, tak také tátovy odešel počítáč a tak ani u něj jsem neměla možnost. Minimálně ve škole jsem párkrát koukla na novinky, ale to je tak vše. Ale tak alespoň na tom netu zase pořád nesedím, jako předtím.
Jsou velikonoční prázdniny! A já sedím na netu od osmi večer do jedné ráno xD Ve dne mám o zábavu postaráno. Přijela jsem k tátovy a už dostal byt, takže zařizujeme, malujeme, umývám okna, čistím linku a vybíráme v obchodě zařízení. Pořád jako by ta práce neubývala. Ale mám úžasné vymalováno a pěkný koberec, takže už se to rýsuje.
Stihla jsem se zůčastnít dvou narozeninových oslav a ještě dvě mě čekají. U V. jsme pořád jen blbly a tancovaly a u K. jsme zase jenom kecaly, u L. budem určitě mít bohatý program. Plánovala už dva měsíce dopředu. Dokonce mě teď ukecala, abych s ní šla příští týden na ANNU, což bude možná fajn, lepší než jít do toho jejich slavnýho klubu(neboli na prasec)
Ve škole pořád nějak prolízám. Snažím se, nechci to jen proto, že je důležitý půlrok za mnou, flákat, ale je toho hodně a nebaví mě to. Po škole už ani nemám tolik volnýho času, takže stejně nic nestíhám. Jednou se mi podařilo jet s B. na nákupy do Brna, protože nám nějak odpadla výtvarka, ale jinak jdu domů, chystám se do školy, sedím u knížky a spím.
Ale teď ve středu jsme byli v policejním muzeu a to bylo celkem odreagování. Vážně simpatický výklad a potom ty dvě hodiny ve Vaňkovce u stolku a věčné odbíhání pro pití. Vypili jsme od pěti druhů všechno dvakrát v půllitrech a ještě s ledem. A taky ono, když se to míchá dohromady, tak to má taky dobrou chuť xD. No, nasmáli jsme se hodně.
Na apríla jsem nikoho nenachytala, ale celý den jsem umývala okna, takže jsem lidí moc nevyděla, jedině ty venku na ulici.
Zítra se zase chystáme něco udělat a taky bych chtěla upéct beránka, takže nevím jak budu stíhat a v neděli už si chceme dát odpočinek a tak se vrhnu na výzdobu vajíček.
Co u vás? Jaký byl apríl? Jaké jsou velikonoční prázdniny?