Červenec 2010

Bratři Bloomovi

25. července 2010 v 23:19
Šílený film do kterého se zapletete, že nebudete tušit co je vlastně pravda a co lež.
píše

Rodinná dovolená

19. července 2010 v 23:37
Neříká vám to něco? Každý rok o prázdninách se většinou rodiče snaží dostat vás někam na dovolenou, abyste si to užili, že? Nebo taky ne a spíš, když mají dovolenou, tak jsou jen tak doma a vás nechají dělat si, co uznáte za vhodné, i když takových připadů moc neznám. Že by to tak poslední dobou bylo u mne? To se ještě uvidí.
stonehenge

8//Zmrzlina

16. července 2010 v 23:28
zmrzlina
O čem jiném psát v rubrice jídlo v létě, než o zmrzlině? Má mnoho příchutí, spousty druhů a typů a přesto má každý nějakou svoji nejoblíbenější.
Jaká je ta vaše? Máte na výběr. Vodová, nanuk, kornout, kopečková či točená?
                                                   Jahodová, oříšková, čokoládová nebo snad kaktusová, skořicová či šmoulová?
A co značka? Sazíte na kvalitu nebo na dobrou cenu? Zajímá vás jestli je to opravdu zmrzlina nebo jen rostlinný tuk?
zmrzlina
Joo zrmzlina, to je moje :) Já mám nejradějí asi točenou, nebo spíš pořadný nanuk, kdy se můžu zakousnout do křupavé čokolády pod níž je láhodný smetanový krém? Těžké si vybrat mezi dvěma konkurenty, ale také jsem si letošní léto oblíbila kopečkovou Carte´d´Or, která nabízí krásné kopečky s kousky ovoce, čokolády i karamelu.
Pokud tedy volím příchuť, tak určitě pistáciová! Potom také klasická vanilková a jahodová, nově je mým topem černý rybíz :).
Na značku se většinou dívám, tedy hlavně na složení, protože opravdu v tom rozdíl je. Tedy já osobně poznám jestli jím smetanou či rostlinou zmrzlinu, ale to už je podle toho jak jste zvyklí.

No, nic napište něco o své zmrzlinové vášni :D      

Prázdniny, léto, neúnosné vedro...

12. července 2010 v 23:49
píše

Prázdniny už jsou v plném proudu a já se zatím vlastně ani moc neozvala, přitom mám tolik volného času, který nakonec vyplním seriály a filmy. Začala jsem stahovat seriál 10 thing I hate about you , podle stejnojmeného filmu(s Heathem Ledgerem). Film se seriálem nemá naprosto nic společného, ale i tak mě chytnul a hltala jsem zrovna dnes jeden díl za druhým, teda skončila jsem u sedmičky, protože víc jich zatím nemám xD.