Říjen 2010

Už jsem z toho vyrostla?

3. října 2010 v 16:18
píše
Všimla jsem si, že za září tu mám jen jeden článek :D Pamatuju jak jsem denně přemýšlela, co všechno na blog dám, aby to ostatní bavilo a zároveň aby to bylo něco spojeného se mnou. Teď už mě to na blog moc netáhne! Nevím, ani není čas a nálada, takže už se sem opravdu jen minimálně nakouknu. Teď jsem slíbila spolužačce, že sem o víkendu hodím článek a tak plním její rozkaz xD.

A co je teda nového, když už si neudělám čas na blog?
No, něco se najde. Škola mi dává pořádně zabrat, je toho na mě opravdu hodně a tolik informací naráz ani nevím jak zpracuju. Už jsem dostala první pětku :D z matiky, kdo ví, jestli si ji někdy zapíšeme do indexu, ale pokud ne, tak by se ani neměla počítat ne? :D. Absolutně mě nebaví informatiky a to přitom není ani podstatný předmět. První praxy jsem přežila a byla to nakonec i celkem zábava. Pájeli jsme žebříčky, na ten můj by se nedalo ani vlízt :D. Ale o testu na značky radši ani nemluvím.

Ve volnu vlastně nemám ani tolik času na sebe, takže pokud se neučím, tak jsem na netu, sem tam po večerech čtu, vařím a peču neustále. Nechcete si mě někdo objednat? Zamilovala jsem si Jamieho Olivera, ten kuchař prostě jídlu naprosto rozumí!

Koupila jsem si šaty!!! Já a šaty, chápete to? Ale tak, jsou v mém stylu, černé, takové trošku ghotik, takže bych pomlčela o tom, že bych se nějak měnila. Jsem na tom pořád stejně :)

 Jsem zamilovaná !

Chystám se na tři koncerty: Příští pátek Wohnouti, 6.listopadu SABATONi a 12.listopadu ANNA, taková rocková zábavovka, pro radost Leničky.

Už ani nevím co bych napsala, prostě mi dochází nápady. V tomhle jsem určitě jiná, předtím jsem vůbec nevydržela bez psaní, pořád nějaká ta povídka, příběh a články, ale teď je všechno jinak. A to jsem si slíbila, že napíšu knihu :D no, už tak jedině kuchařku :D nebo o své lásce k hudbě :)

Radši končím, nemůžu ten svůj text ani číst, už to tení jako dřív.

Mějte se, zase se ozvu
Teniska