Listopad 2010

Sladkých šestnáct xD

9. listopadu 2010 v 14:24 | Teniska
Nemůžu si odpustit nějaký ten článek a tak se tu hlasím, jsem živá a zdravá(to ještě rozeberu) a zároveň jsem teď také čerstvá šestnáctka :)

V sobotu jsem oslavila své šestnáctiny na koncertě již zmiňovaných Sabatonů a byla jsem nadšená! Lepší narozeniny jsem si vážně nemohla přát. Nádherná atmosféra a šílený vedro, navíc mi zase vytrhali pár vlasů. Zážitky navždy!
Stálo to i za to, že mě teď šíleně bolí v krku a třeští mi hlava, ale dnes jsem si dala od školy takové menší volno a odpočívám, tak to snad přejde, protože ve čtvrtek rozhodně nesmím chybět na čtvrtletku z matiky a nějaké ty další písemky. Je toho pořád hodně, člověk ani neví, co má dělat dřív.

V sobotu jsem se seznámila s jedním klukem, který jede na stejný vlně jako já a je fajn, tak doufám, že by z toho mohlo být ,,alespoň" přátelství.

Víte, co mě mrzí? Že nestíhám číst blogy, prostě už absolutně nevím, co se děje u mých blogových kamaradů, kteří měli tak perfektní články, co když skončili, nebo jsou teď tak populární, že už zapomněli :D Prostě bych potřebovala spoustu času na to, abych si mohla všechny ty blogy projít a pořádně pročíst, ale mám tak narvaný program, že ani nevím kdy!

Hjůbí! - děkuju za milé přání k narozeninám, jsem ráda, že sis vzpomněla. Těším se na tvůj blog, doufám, že mne jako obvykle mile překvapíš!