Leden 2011

Jedenáctkový rok a všechno je zmatený!

10. ledna 2011 v 19:10
Jsem tu opět v novém roce, jak tak koukám, opravdu jsem hoodně zpomalila své psaní, ale myslím, že se to ani nezmění.
Trochu se tady vypíšu, ze všeho co se událo, protože je toho hodně a je to dosti zajímavé xD

Nějak jsem se stala třídní hvězdou! Tedy né, že bych se o to nějak snažila, jen mě ti kluci nějak víc obletují a snaží se mě zaujmout. Mrzí mě, že spolužačka si to moc bere a někdy je na mě i naštvaná, ale já vážně nevím, jak jí vysvětlit, že jsem nic neprovedla a že za to nemůžu. Mám ji ráda!

S tím klukem z koncertu jsme to dali dohromady a já tak věřila tomu, že nám to vydží, ale hle...On byl úplně jiný než jsem předpokládala. Né moc kluk, co se hodí do vztahu, psali jsme si hezky, ale na veřejnosti jsme se snad ani nedokázali pořádně bavit...Ukončila jsem to, ale vlítla do vztahu s někým jiným a ten na to jde zase moc rychle. Já nevím jestli v něm mám důvěru. je sice strašně pozorný a milý, ale má prostě rád holky, hodně! Je tu mnohem víc kluků, co o mě stojí, ale ty neřeším , nechci si je znepřátelit, ale nechci aby si dělali zbytečné naděje.

Navíc je tu ještě někdo, ale ono je to děsně krásný a zamotaný...

Škola, jak tu bych zhrnula? Jde to od desíti k pěti. Tolik těžkých a nepochopitelných věcí! Budu ráda za trojky a čtyřky, líp to teď nedám. Snad se to postupně zlepší a dostanu se do toho!

Vánoce. Daly se. Plánovala jsem si to trošku jinak. S otcem se dost hádáme a Vánoce nemá rád. Pekla jsem jak divá a všecho si užívala, ale tátovi spousty věcí dost vadí. Mrzí mě to.
Na Silvestra jsem se taky dost vyřádila na jídle, ale oslavování nic moc. Čekala jsem víc. No, můj ex (šílený slovo) nechtěl přijet...

Dost lidí jsem zklamala, pár lidí potěšila, ale pořád jsem to já, přecitlivělá Lůc!