Březen 2011

Plavu v matice a tělocviku...skáču v lásce...a topím se v závislosti...

29. března 2011 v 13:47 | Teniska
Mám takové menší volno. Ano, měla bych teď sedět ve škole a učit se navrhovat desky plošných spojů, ale není mi moc dobře. Tedy, nejsem nemocná, nemám chřipku ani nic podobného ale jsem tak nějak nemocná psychicky. Chybí mi TEN můj. Já nevím, odjel v sobotu na hory do Itálie a já to nějak moc prožívám. Vždyť se mi v pátek vrátí a v sobotu nejpozději ho uvidím, ale prostě se nějak necítím ve svý kůži, potřebuju vypnout. Mám štěstí, že můj táta mě dnes nechal doma, slíbil mi dva dny, ale upřímě bych potřebovala tři, možná i čtyři, ale čtvrtletku z matiky si v pátek napsat půjdu, chci jí mít za sebou, i když v matice teď dost plavu. Všechny ty rovnice a nerovnice už mi lezou krkem. Chápu jenom některé jejich typy a některým absolutně nerozumím. Takže od té doby, co píšeme každý den desetiminutovku na jiný typ rovnic přelétávám mezi 5, -4 a 1. Takže fajn jako. Fyzika teď taky není zrovna moje silná stránka. Sakra, slíbila jsem si, že si matiku i fyziku vytáhnu na trojky, ale připadá mi to všechno ještě horší. Chci jít na doučování, ale beztak se k tomu neodhodlám, možná se mnou půjde má spolužačka, ale kdo ví...A zapomněla bych zmínit tělocvik, který teď zdá se trochu ignoruji. Přesně tak! Děláme gymnastika a já jakožto velký uzlíček nervů z výšek, se takovýchto věcí bojím. No, ehm, můj učitel to asi nechápe. Když po mě chtěl stojku, tak jsem řekla, že to nezvládnu a on mi dal za pět. No...asi propadnu z tělocviku. Prostě tyhle věci nezvládám a pokud mám dostat několik pětek, tak proč ne? Nějak si to opravím alespoň během a tak podobně, abych měla alespoň trojku. Nemůžu za to! O:-)
S tím svým klukem dokonalým, jsem už skoro sedm týdnu a opravdu si příjdu šťastná. Hledala jsem někoho jako je on a našla jsem ho! Už i ve škole nás většinou berou jakou nerozlučný pár.

Všechno je lepší a lepší...

2. března 2011 v 15:22
Slíbila jsem častější psání a myslím, že tohle není zas tak pozdě xD Navíc mám samé příjemné zprávy.
S tím spolužákem, se kterým jsem začala chodit ven, jsme to dali dohromady, jak jsem doufala. On prý chctěl abychom se víc poznali a nevěděl, jestli o něj mám zájem. A já jsem navíc o něj měla zájem už dávno xD Jsme spolu od 11.února a já si teď připadám strašně šťastná. Jen jsme na sobě už docela dost závislí xD MInulý týden jsme měli jarní prázdniny a tak jsme je trávili spolu. Ve škole se mi teď taky celkem daří, i když pořád je co zlepšovat.

Ani nevíte, kolik teď do sebe liju bílé kávy xD Kvůli ní jsem si koupila i termosku, abych nemusela dávat 10Kč za ten blivajz ve školním automatu. xD

Vyhrála jsem si Kofola prase a minulý týden mi ho dovezli. x)) Krásné x)) Jmenuje se Buta Honzík xD Na podrobnosti se zeptejte Yume xD