Plavu v matice a tělocviku...skáču v lásce...a topím se v závislosti...

29. března 2011 v 13:47 | Teniska
Mám takové menší volno. Ano, měla bych teď sedět ve škole a učit se navrhovat desky plošných spojů, ale není mi moc dobře. Tedy, nejsem nemocná, nemám chřipku ani nic podobného ale jsem tak nějak nemocná psychicky. Chybí mi TEN můj. Já nevím, odjel v sobotu na hory do Itálie a já to nějak moc prožívám. Vždyť se mi v pátek vrátí a v sobotu nejpozději ho uvidím, ale prostě se nějak necítím ve svý kůži, potřebuju vypnout. Mám štěstí, že můj táta mě dnes nechal doma, slíbil mi dva dny, ale upřímě bych potřebovala tři, možná i čtyři, ale čtvrtletku z matiky si v pátek napsat půjdu, chci jí mít za sebou, i když v matice teď dost plavu. Všechny ty rovnice a nerovnice už mi lezou krkem. Chápu jenom některé jejich typy a některým absolutně nerozumím. Takže od té doby, co píšeme každý den desetiminutovku na jiný typ rovnic přelétávám mezi 5, -4 a 1. Takže fajn jako. Fyzika teď taky není zrovna moje silná stránka. Sakra, slíbila jsem si, že si matiku i fyziku vytáhnu na trojky, ale připadá mi to všechno ještě horší. Chci jít na doučování, ale beztak se k tomu neodhodlám, možná se mnou půjde má spolužačka, ale kdo ví...A zapomněla bych zmínit tělocvik, který teď zdá se trochu ignoruji. Přesně tak! Děláme gymnastika a já jakožto velký uzlíček nervů z výšek, se takovýchto věcí bojím. No, ehm, můj učitel to asi nechápe. Když po mě chtěl stojku, tak jsem řekla, že to nezvládnu a on mi dal za pět. No...asi propadnu z tělocviku. Prostě tyhle věci nezvládám a pokud mám dostat několik pětek, tak proč ne? Nějak si to opravím alespoň během a tak podobně, abych měla alespoň trojku. Nemůžu za to! O:-)
S tím svým klukem dokonalým, jsem už skoro sedm týdnu a opravdu si příjdu šťastná. Hledala jsem někoho jako je on a našla jsem ho! Už i ve škole nás většinou berou jakou nerozlučný pár.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lemonie Lemonie | Web | 29. března 2011 v 22:58 | Reagovat

Heh, taky jsem měla v prváku problém s tělákem, protože jsem to hodně zatahovala (jsem lenoch, však víme:D). Jenže pak najednou před pololetím mi učitelka řekla, že mě nebude klasifikovat a že musím jít někam 4 hodiny minimálně si odcvičit do fitka (nebo tak něco) a že to musím stihnout do příští hodiny. Nemálo jsem byla vystresovaná. A to ani nezmiňuju jak mi to dal táta sežrat. Máš štěstí, že máš chápavýho tátu, co tě nechá doma. Vzpomínám teď na doby, kdy jsem si to ještě mohla dovolit. Teď bych se do tý školy musela doplazit snad i kdybych byla na smrtelný posteli :D Buď ráda, že  se s timhle ještě nemusíš trápit ;-)
Mimochodem, vážně vám to přeju s přítelem. Jsem ráda, že vám to spolu klape :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama