Jooo život je fajn...

28. května 2011 v 21:34
Tak jsem to psaní opět odflákla, vím to a mrzí mě to. Mrzí mě, že už nepíšu, tak jako dřív, že nemá tolik nápadů, co psát a čím vás dostat, ale žiju teď úplně jiný život.
Jsem šťastná, škola je tak nějak v pohodě, občas se sice nezadaří, ale řekla bych, že jsem se i trochu zlepšila.
Jsem pořád hodně zamilovaná do toho svého, už jsme spolu skoro čtyři měsíce a připadáme si jako na začátku a to je nespíš dobře. Naše společné dny jsou nepředvídatelné a někdy i dost překvapující a to k tomu přeci patří.
Problém je v tom, že si teď zase připadám tlustší :( nevím no, nějaké to kilo dolů bych dát mohlo, ale já mám teď upřímně jídlo ráda a užívám si ho, doháním ty dva roky, kdy jsem jídlo odmítala.
To sluníčko mě ubíjí. Nesnáším ho! Jsem na něj alergická, ale stejně se mu nevyhnu. Pořád jsem osypaná a mám hnusnou vyrážku na noze. Šílené!
Teď jak pršelo, tak to teda taky bylo skvělé no. Propršené Pivní slavnosti, ale teda byly fajn. Hodila jsem do sebe pár piv a užila si vystoupení Xindla a Tomáše Kluse. Musím říct, že i když poslouchám výhradně metal, tak Tomáš Klus je pro mě pan zpěvák. On prostě bere všechno jinak, než všichni ti ostatní zhýčkaní showbusnisem. No co i Xindl byl mimo mě, ale bavilo mě to :D člověk musí někdy trochu zjemnit. Potom jsem se trochu rozjela na nějaké skupině, co hrála uvnitř převzaté písničky. Trochu jsem si zatančila a falešně zazpívala( s pár pivama v sobě) a šlo se domů. Ideální den.
Dnes jsem si připadala v pohodě, ale odpoledne už mi najednou nebylo dobře. Zase to na mě dolehlo až o něco později. Jsem divná!
No nic, nebudu otravovat. Mějte se jak chcete a budu ráda, když se mi ozvete! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama