Přátelství mezi ženou a mužem existuje...

18. ledna 2012 v 20:04
Víte co nesnáším? Když vás někdo potká s klukem a hned z vás dělá pár a takhle je to pokaždé, když jste s někým jiným a hned vás mají za děvku! Přitom vůbec netuší, že jste jen přátelé a že si prostě jen rádi pokecáte s klukem než s holkou. Ano, mám víc kamarádů než kamarádek a vůbec mi to nevadí, protože si myslím, že v mém okolí se najde víc chlapců s kterými se dá opravdu dobře pobavit než holek.. Jelikož také chodím na průmyslovou školu mám větší možnost poznat kluky. Někteří jsou sice kluci, kteří vás jedině chtějí jen tak na chození, ale našla jsem tu i pár hodně dobrých přátel...
Jen ti kluci od nás ze třídy mi jaksi nepřirostli k srdci, jeliko jsou to Hovada, ano bez prominutí, nejhorší lidi, které jsem kdy potkala se nacházejí v naší třídě...
Hodně lidí mi říká, že mám pořád někoho...Jenže absolutně netuší, že jsou to jen kamarádi!
Proč v káždém vidí, že by to mělo být něco víc. Když jdu s kamarádem ze školy, tak hned ,,Jak vám to spolu jde?" ,,To už máš zase jinýho?"
Jasně, jejich názor mi může být někde, ale stejně je to nepříjemné, ty pohledy a tak...
Jo, je pravda, že teď jsem zase zadaná, po dvou měsicích...ale to neznamená, že se musím přestat bavit s ostatními, ne?

Ale neříkejte mi, že nemáte stejný názor jako já? Přátelství mezi mužem a ženou existuje!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alush Alush | Web | 18. ledna 2012 v 20:18 | Reagovat

Já s tebou souhlasím. Kamarádi jsou lepší na udržení tajemství víc, než holky. Sama mám nejlepšího kamaráda, kterému můžu říct cokoliv a jsem za to vděčná. Takže ANO, kamarádství mezi holkou a klukem existuje.

2 Cocotte Cocotte | Web | 18. ledna 2012 v 21:14 | Reagovat

Je to zvláštní, zrovna včera jsem si začala uvědomovat, že to přátelství mezi klukem a holkou prostě existovat nemůže.

Už můj třetí kamarád mi totiž řekl, že se do mě zamiloval... Třetí kamarád během 6ti měsíců. A když se nějaký nezamiluje, stejně to na tebe zkusí, protože... Je to prostě chlap.

Když se na to podívám objektivně, tak se to prostě dá tolerovat, stejně jako friends with benefits, jenomže už ta cenzura některých témat, protože se bojíš, aby ho to nebolelo. Promiň, že si tu vylejvám srdce. Nicméně je pravda, že kluci jako takoví jsou na přátelení daleko lepší, než holky, nic neprozradí, drbou s tebou kohokoliv a nikdo je neobviňuje :D Hlavně je fajn vyslechnout si vždycky něco z té citově "prázdnější" strany.

3 Hjůbí Hjůbí | Web | 21. ledna 2012 v 13:27 | Reagovat

Já souhlasím spíš s Cocotte.
Dokážu se bavit s klukem, ale mnohem radši se na rozhovor s ním většinou těším jenom proto, že je to něco jiného, něco nestereotypního. A nevěřím, že to potom nepropukne v nějaké větší sympatie. Ve většině případů jo. Třeba když se bavím se spolužáky, tak ne, ale třeba Šmudla... Když jsem ho uviděla poprvé, opřela bych si o něj leda kolo. Ale potom jsem se s ním začala bavit a okouzlil mě. Takže pokud bych se dovedla bavit s klukem, tak jenom proto, že už mám v srdci obsazeno.

4 Bareta Bareta | Web | 26. února 2012 v 8:57 | Reagovat

Ty bereš, že je mezi vámi jenom přátelství, ale nevíš, jak to bere on, většinou úplně jinak. Viděla jsem na tohle téma jedno zajímavé video, určitě se mrkni ;)
http://www.youtube.com/watch?v=7MAmMn_GilY&feature=share

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama