Prosinec 2012

1.Rodina

4. prosince 2012 v 20:45 | Teniska Alison
No, řekněme si, koho neovlivňuje rodina. Rodina nám dáva hodně, jelikož v rodině jsme ( v lepším případě) hned od narození a má na nás opravdu velký vliv.
Dávám nám základy do našeho života.

Vím, že se mám na koho obrátit, že jsou tu vždy pro mě. Rozumím si se svojí rodinou. Nemohu říct, že se svým otcem, s kterým třetím rokem žiji, máme ideální vztah, ale samozřejmě se najdou i světlé stránky.
Když jde o rodiče, vždycky o nás budou mít strach a chtít abychom dopadli alespoň o něco lépe než oni, i kdyby byli prezidentem. Ostatní část rodiny vás má ráda, stojí o vaše dobro, ale zase jak o koho jde. Záleží na situaci v rodině.

Jsem ráda za svoji širokou a přitom tak skvěle vycházející rodinu. Neznám sice většinu, ale i tak mohu říct, že ten hlubší okruh spolu vychází jak nejlépe jde.

Díky tátovi jsem ve svých zhruba 10 letech razantně změnila styl na velkou metalistku, ze které jsem teď sice vyrostla, ale vztah k tomuto stylu mám pořád. Byla jsem jim ovlivněna také v černé barvě. Teď černou barvu naopak moc ráda nemám. Jsem díky němu taky méně otevřená a tichá, nehlučná a hloupá :D Teda to bude v poslední době i mojí leností.

Díky babičce s kterou jsem vyrůstala jsem zase taková víc dospělá než někteří mí jedinci. Pohybovala jsem se s ní v okolí dospělých lidí, trávila s ní hodně času a jaksi jsem přešla období puberty bez puberty a jsem za to ráda.

Jsou tu i možná další okolnosti v rodině, co mi něco vzaly a daly, ale to každému.
Rodina je základ.
Proto je tu jako bod čislo 1.

100 věcí, které ovlivňují můj život

3. prosince 2012 v 17:45 | Teniska Alison
Píše to tak již pár jedinců, možná trochu jiné téma, ale mě se tohle líbí.
Chtěla bych sepsat 100 věcí, které nějakým způsobem, ať už kladným nebo záporným ovlivňují můj život.
Bude to sranda.
Myslím, že mě alespoň zase na chvíli bude to psaní bavit, lepší než psát o zamilovaných záležitostech nebo o věcech, které mi stejně nějak nenaplňují.
A teď jdu něco málo sepsat a kouknut na ČT24 - Prezidnetnské volby, Franz. Čekujte to.